Breloki

Breloki reklamowe, breloki hotelowe, breloki z nadrukiem, breloki silikonowe, breloki w dowolnym kształcie, breloki z grawerem, breloki z logo.

Brelok tir
Ciężarówka
Auto
Okrągły
Prostokątny
Prostokątny
Otwieracz
Otwieracz 2
Lampka kieszonkowa LED
Lampka 1 LED
Okrągły drewniany brelok
Prostokątny drewniany brelok
Drewniano - metalowy brelok
Brelok z żetonem
Brelok z tworzywa i metalu
Brelok z latarką i żetonem
Brelok z miarką z ABS
Brelok poziomica
Brelok miara 50cm
Latarka z diodą LED
Latarka z diodą LED 2
Brelok miara 1m
Samochód miara 1m
Breloki antystresowe
Brelok kabel USB
Brelok pływający
Brelok z pojemnikiem na leki
Brelok epoksydowy koszulka
Brelok opaska silikonowa
Breloki silikonowe

Brelok w dowolnym kształcie. Brelok jest indywidualnie projektowany , może byc w kształcie Państwa produktu. Materiał: silikon, soft PVC, dowolny kształt, dowolna ilość kolorów wg skali Pantone PMS, możliwe tłoczenia do wewnątrz i na zewnątrz, minimalna ilość – 250 szt., możliwa opcja z pamięcią USB.

Brelok z lampką LED. Specyfikacja jak brelok w dowolnym kształcie. Brelok wyposażony jest w latarkę LED.

Brelok z lampką LED

Breloki reklamowe od zawsze cieszą się niesłabnącą popularnością. Te z nadrukowanym logo są jednym z najtrafniejszych gadżetów, niezależnie od branży w jakiej działamy. Ogromnym atutem jest różnorodność oferty- możemy wykonać dla Państwa breloki metalowe, plastikowe, drewniane, bambusowe, w kształcie misiów. Mamy również w swojej ofercie breloki z dodatkowymi funkcjami np. otwieraczem, latarką, scyzorykiem, miarką, żetonem, odblaskiem, kablem USB czy anty stresem. Ciekawym rozwiązaniem są breloki z tzw. soft pvc, które wykonujemy w dowolnym kształcie np. logo czy maskotki firmy. Wszystkie z naszych realizacji znakujemy metodą nadruku lub graweru. Biorąc pod uwagę ich niewielką cenę oraz to że są najchętniej przyjmowanym gadżetem podczas akcji promocyjnych są bardzo efektywnym narzędziem reklamowym. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Gwarantujemy szybki czas realizacji i projekt gratis.

Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego.

Odpowiadamy na zapytania max. 15 minut

    Translate »