Długopisy

Długopisy reklamowe, długopisy z grawerem, długopisy z nadrukiem, długopisy metalowe, długopisy plastikowe, długopisy firmowe.

Długopisy reklamowe – klasyka wśród gadżetów promocyjnych.
Długopisy reklamowe to doskonały nośnik reklamy, wykorzystywany w bezpośrednim kontakcie z klientem. Jest najpopularniejszym, najpraktyczniejszym oraz bardzo dobrze postrzeganym upominkiem reklamowym. Niska cena, trwałość, duży wybór modeli i kolorów oraz różnorodność technologii znakowania pozwala dopasować długopis reklamowy do każdej kampanii marketingowej, niezależnie od wielkości firmy i typu jej działalności.
Dzięki starannej selekcji w naszej ofercie znajdziecie wiele artykułów o ciekawej stylistyce i nowoczesnym designie. Nasza kolekcja obejmuje długopisy metalowe, plastikowe, eco, z indywidualnym klipem, z pendrivem, z rysikiem oraz wiele innych zestawów oraz materiałów piśmienniczych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szukasz uniwersalnego gadżetu reklamowego dla swojej firmy? Przygotujemy doskonałą ofertę, konkurencyjną pod względem jakości obsługi, terminów i ceny.

 

Na długopisach i artykułach piśmienniczych umieszczamy Państwa grafikę reklamową wg. wcześniej  przygotowanej wizualizacji.

Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego.

Odpowiadamy na zapytania ofertowe max. 15 minut.

    Zaufali nam:

    Translate »